foltrans center transport i serwis

Transport i spedycja to nasza specjalizacja od ponad 50 lat. Potrzebujesz fachowej pomocy w kwestii organizacji transportu? Szukasz doświadczonej firmy transportowej, która dostarczy twoje towary na czas, bez komplikacji i z zachowaniem najwyższych standardów. Oferujemy profesjonalne usługi w Polsce, oraz na terenie Europy. Posiadanie w swojej flocie wydajnych pojazdów, to priorytet każdego przedsiębiorcy z branży pojazdów użytkowych, dlatego dobrze mieć u boku, profesjonalnego partnera, który zaoferuje kompleksowe rozwiązania i portfolio potrzebnych usług.

O nas

Od lat udowadniamy, że warto nam zaufać. Transport to nie tylko nasz sposób na życie, to również nasza rodzinna pasja. W czasach kiedy rzetelność stała się normą, nie łatwo być konkurencyjnym, jednak satysfakcja ze sprostania wymogom i z realizacji  kolejnych, trudnych wyzwań, napędza nas do działania. Na przełomie 50 lat funkcjonowania ,nie łamią nas kolejne ograniczenia ustrojowe, prawne, społeczne. Nie boimy się odpowiedzialności. Świadomie podejmujemy się innowacyjnych rozwiązań, dokładamy wszelkich starań do szybkiego pokonywania trudności. Cenimy sobie współpracę, polegającą na dobrej rozmowie, szacunku i wzajemnym zrozumieniu. Z tego też powodu zatrudniamy ambitnych i kulturalnych ludzi z pasją, tworzących zgrany team. To dzięki nim nasza firma odnosi kolejne sukcesy, rozwija się i pędzi do przodu. Mimo spontanicznego rozwoju dokładamy wszelkich starań aby utrzymać rodzinną atmosferę i charakter firmy! W wartości siła! Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

dowiedz się więcej

1200 klientów
20.000 zleceń rocznie
400.000 ton towarów
13.000.000 pokonanych kilometrów

Nasza oferta

Transport towarów

Oferujemy profesjonalne usługi w Polsce, oraz na terenie Europy. Nasz zespół doświadczonych spedytorów zorganizuje transport uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby, takie jak czas, bezpieczeństwo i cena.

 

Serwis pojazdów i naczep

W naszym serwisie oferujemy pełny zakres usług. Dzięki temu zyskujesz pewność, że w jednym miejscu dokonasz wszystkich niezbędnych napraw oraz przeglądów.

 

OSKP pod patronatem ITS

Wieloletnie doświadczenie i praktyka zawodowa naszych diagnostów gwarantują profesjonalnie wykonaną ocenę, badanie i diagnostykę pojazdu.

 

Ośrodek szkolenia kierowców

Wraz z firmą Szkolenia i Doradztwo Paweł Kurasz prowadzimy szkolenia okresowe kierowców, kursy specjalistyczne dla kierowców i operatorów, wydajemy certyfikaty i pozwolenia.

 

Pakiet Mobilności dla Firm

Oferujemy współpracę firmom transportowym, które zatrudniają kierowców w transporcie międzynarodowym.

 

Parking TiR

Bezpieczny parking dla TiR, dozorowany 24h. Przestronny, oświetlony z wieloma udogodnieniami.

 

Myjnia

Oferujemy mycie zewnętrzne samochodów osobowych, busów, dostawczych, samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników siodłowych, przyczep i naczep.

 

FOLTRANS SERWIS SP. Z O.O. 
realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich 
"Wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie innowacyjnych usług w zakresie obsługi samochodów ciężarowych"

 

Celem projektu jest wprowadzenia na rynek nowego typu, innowacyjnej usługi w zakresie świadczenia usług serwisowych samochodów ciężarowych.
Efektem projektu jest rozszerzenie katalogu oferowanych usług firmy o jedną całkowicie nową usługę, która nie była dotychczas oferowana w palecie usług firmy oraz lepsze dostosowanie do zmiennych potrzeb rynku i wzrost pozycji konkurencyjnej firmy.

Wartość projektu: 175 884,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich:  149 501,40 PLN

Kontakt

 

Foltrans Center Sp. z o.o.
44-153 Sośnicowice
ul. Kozielska 30

 

biuro@foltrans.com.pl

 
Ogólny
+48 32 330 47 50
Transport
+48 32 330 47 52
Faks
+48 32 330 47 51
Kadry
+48 32 330 47 56
Spedycja
+48 32 330 47 52
Księgowość
+48 32 330 47 56