Kontakt

 

TRANSPORT - Numery telefonów:
 
Ogólny: +48 32 3304750
Faks: +48 32 3304751
Właściciel: +48 32 3304754
Spedycja: +48 32 3304752
Dział transportu: +48 32 3304758
Kadry: +48 32 3304756
Księgowość: +48 32 3304756
Właściciel - Jerzy Folwaczny jerzyfolwaczny@foltrans.com.pl
Biuro biuro@foltrans.com.pl
DZIAŁ SPEDYCJI  
Dyrektor spedycji - mgr inż. Piotr Folwaczny piotr@foltrans.com.pl
Spedytor, pozyskiwanie klientów - mgr Dagmara Folwaczny dagmara@foltrans.com.pl
Spedytor - Karina Jonderko karina@foltrans.com.pl
Spedytor - mgr inż. Bartosz Marciniak bartosz@foltrans.com.pl
Spedytor - Grzegorz Cukierski grzegorz@foltrans.com.pl
DZIAŁ OBSŁUGI TRANSPORTU  
Dyrektor Techniczny - mgr inż. Krzysztof Klausa krzysztof@foltrans.com.pl
Specjalista ds. transportu - mgr inż. Wojciech Tajnert wojtek@foltrans.com.pl
Specjalista ds. transportu - Adam Tajnert adam@foltrans.com.pl
Specjalista ds. transportu - mgr  Krzysztof Żyła krzysztof.z@foltrans.com.pl
KSIĘGOWOŚĆ  
Główna Księgowa -  dr Romana Duda-Nowak  
Księgowość - mgr Aleksandra Folwaczny – Łechtańska aleksandra@foltrans.com.pl
Finanse - mgr Paweł Folwaczny pawel@foltrans.com.pl
Kadrowa - mgr Joanna Miodońska joanna@foltrans.com.pl
Dział fakturowania - Róża Waluga roza@foltrans.com.pl
Pracownik administracyjny - mgr Agnieszka Folwaczny agnieszka@foltrans.com.pl

SERWIS:

Ogólny:                                          +48 32 428 13 70 serwis@foltrans.com.pl
Fax:                                               +48 32 330 47 51  
   
Kierownik serwisu - Bogdan Malicki bogdan@foltrans.com.pl
Doradca serwisowy - Krzysztof Kurcz k.kurcz@foltrans.com.pl