Kontakt

Wyślij do nas e-mail lub zadzwoń

Skontaktuj się z nami

Wybierz dział, z którym chcesz się skontaktować

recepcja

+48 32 330 47 50

recepcja@foltrans.com.pl                                 

faks

+48 32 330 47 52

 

Dział spedycji
Ogólny +48 32 330 47 52  
Dyrektor Spedycji – mgr inż. Piotr Folwaczny +48 601 483 772 piotr@foltrans.com.pl
Spedytor – Bartosz Marciniak +48 32 330 47 53 bartosz@foltrans.com.pl
Spedytor –  Karina Jonolerko +48 32 428 13 60 karina@foltrans.com.pl
Spedytor –  mgr Monika Walczak +48 32 428 13 62 monika@foltrans.com.pl
Spedytor (pozyskiwanie klientów) -mgr Dagmara Folwaczny +48 32 428 13 62 dagmara@foltrans.com.pl
Biuro obsługi transportu
Ogólny +48 32 428 13 64  
Dyrektor ds. Transportu – mgr inż. Krzysztof Klausa +48 604 192 100 krzysztof@foltrans.com.pl
Specjalista ds.. Transportu – mgr inż. Wojciech Tajnert +48 602 196 000 wojtek@foltrans.com.pl
Specjalista ds.. Transportu – Adam Tajnert +48 602 416 487 adam@foltrans.com.pl
Specjalista ds.. Transportu – mgr Krzysztof Żyła +48 606 267 913 krzysztof.z@foltrans.com.pl
Spedytor (pozyskiwanie klientów) -mgr Dagmara Folwaczny +48 32 428 13 62 dagmara@foltrans.com.pl
Księgowość
Ogólny +48 32 330 47 56  
Pracownik Działu Księgowości – mgr Anna Zaremba   anka@foltrans.com.pl
Pracownik Działu Księgowości – mgr inż.. Justyna Kuncewicz   justyna@foltrans.com.pl
Pracownik Działu Księgowości – Anna Kurcz   ania@foltrans.com.pl
Dział fakturowania
Ogólny +48 32 428 13 65  
Specjalista ds. Kadr i Płac – mgr Magdalena Zimnicka +48 668 835 692 magda@foltrans.com.pl
Pracownik Działu Kadr i Płac – Ewa Plinta +48 608 448 053 ewa@foltrans.com.pl