Telefonní čísla

Telefonní čísla:
Ústředna: +48 32 3304750
Fax: +48 32 3304751
Majitel: +48 32 3304754
Spedice: +48 32 3304752
Oddělení přepravy: +48 32 3304758
Personální oddělení: +48 32 3304756
Účetnictví: +48 32 3304756
Majitel - Jerzy Folwaczny jerzyfolwaczny@foltrans.com.pl
Kancelář biuro@foltrans.com.pl
SPEDIČNÍ ODDĚLENÍ  
Vedoucí spedice - Mgr. Ing. Piotr Folwaczny piotr@foltrans.com.pl
Manažerka logistiky, získávání zákazníků - Mgr. Dagmara Folwaczny dagmara@foltrans.com.pl
Speditér - Karina Jonderko karina@foltrans.com.pl
Speditér - Ing. Justyna Kuncewicz justyna@foltrans.com.pl
Speditér - Mgr. Ing. Bartosz Marciniak bartosz@foltrans.com.pl
Speditér - Grzegorz Cukierski grzegorz@foltrans.com.pl
ODDĚLENÍ PŘEPRAVY  
Technický ředitel - Ing. Krzysztof Klausa krzysztof@foltrans.com.pl
Specialista přepravy - Mgr. Ing. Wojciech Tajnert wojtek@foltrans.com.pl
Specialista přepravy - Adam Tajnert adam@foltrans.com.pl
Specialista přepravy - Mgr. Krzysztof Żyła krzysztof.z@foltrans.com.pl
ÚČETNICTVÍ  
Hlavní účetní - Dr Romana Duda-Nowak  
účetnictví - Mgr. Aleksandra Folwaczny – Łechtańska aleksandra@foltrans.com.pl
Finance - Mgr. Paweł Folwaczny pawel@foltrans.com.pl
Personální manažer - Mgr. Joanna Miodońska joanna@foltrans.com.pl
Oddělení faktur - Róża Waluga roza@foltrans.com.pl
Administrativní pracovník - Mgr. Agnieszka Folwaczny agnieszka@foltrans.com.pl

SERWIS:

Ogólny:                                          +48 32 428 13 70 serwis@foltrans.com.pl
Fax:                                               +48 32 330 47 51  
   
Kierownik serwisu - Bogdan Malicki bogdan@foltrans.com.pl
Doradca serwisowy - Krzysztof Kurcz k.kurcz@foltrans.com.pl